jakie buty do czarnej sukienki

jakie buty do czarnej sukienki

Jak śledzić statystyki swojej witryny

RUCH witryny nie muszą pozostać tajemnicą dla Ciebie, jeśli zainstalować dobry system przeciwnie strona internetowa lub śledzenia internetowego. Choć liczniki stron internetowych oferują wyświetlanych na stronie pokazujące przybliżoną liczbę odwiedzających stronę, bardziej zaawansowane systemy śledzenia internetowe dostarczają szczegółowych statystyk ruchu na stronie w Internecie, jak i off-line. Który licznik lub system śledzenia jest najlepszy? To wszystko zależy od Twoich potrzeb. Poniżej znajdziecie opis różnych typów liczników i trackerów, które są obecnie dostępne.

Najwcześniejsze liczniki stron internetowych były numeryczne lady wystawowe napędzane przez skrypty CGI. Liczniki te są nadal dostępne. Niektóre hosting firm preinstalowane skrypty liczników umożliwiających żadnego ze swoich klientów, aby zainstalować licznik po prostu dodając kawałek kodu do swoich stron HTML. Możliwe jest również, aby szukać w Internecie i znaleźć skrypt CGI, która będzie generować licznik, jednak sukces instalacja skryptów CGI może być ból głowy, jeśli nie są „frajerem”, więc jeśli firma hostingowa nie oferuje łatwo zainstalowane liczniki, to może być mądrzejszy spojrzeć na inne opcje.

jakie buty do czarnej sukienki

Jeśli Twoja firma hostingowa nie oferuje łatwy do zainstalowania liczników, należy sprawdzić, czy mają jakieś inne wsparcie statystycznej. Wiele firm hostingowych posiadają systemowych programów statystycznych, takich jak Webalizer lub AWStats. Programy te zapewniają szczegółowe statystyki ruchu dla każdej z tych dziedzin, które są prowadzone w tej spółce. Jeśli firma hostingowa oferuje tę usługę, to nie będzie musiał to zrobić każdy rodzaj instalacji. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na obszarze, na którym wyświetlane są statystyki.

Statystyki zmierzone przez te programy to: całkowite wizyt, unikalnych wizyt, numery IP użytkowników, odnosząc stron internetowych, odnosząc wyszukiwarek, wyszukiwanie słów kluczowych używanych w wyszukiwarce mowa wizyt i wiele innych statysty k, które mogą być wykorzystywane przez użytkownika, aby poprawić wydajność swojego stronie internetowej.

napisane przez:

Author: necikowo.pl

Share This Post On