jakie buty do szarej sukienki

Analiza logów i Internet Tracking Systems

Jeśli Twoja firma hostingowa nie oferuje żadnego wsparcia statystycznego lub liczników, a następnie dowiedzieć się, gdzie przechowywane są dzienniki dostępu do witryny. Pobierz te dzienniki i uruchamiać je za pomocą programu analizy dziennika, takie jak otwarte Webscope lub Tartaku. Zaloguj programy analityczne dają czytelne statystyki nie tylko dla strony głównej, ale dla wszystkich stron witryny. Będzie można dowiedzieć się, które strony były odwiedzane najczęściej, które były odwiedzane najmniej, a gdzie odwiedzający wszedł witryny i zostawił. Przede wszystkim dowiesz się jaki wyszukiwarki wysłał Ci ruchu i które słowa kluczowe i frazy kluczowe były używane w zapytaniach, które miały ludzi www.kredytbezbik.net.pl do Twojej witryny.

W przypadku, gdy Twój komputer nie oferuje łatwy dostęp do dzienników strony internetowej, a następnie kolejny sposób na przeglądanie statystyk serwisu jest zainstalować java skryptu śledzenia na stronie głównej i innych stronach witryny. Te trackery internetowe są oferowane przez kilka firm. Będziesz musiał zarejestrować się w serwisie, a następnie wkleić kawałek skryptu java na swojej stronie internetowej lub na stronach internetowych. Prześlij zmodyfikowane strony na serwer i będzie gotowy do rozpoczęcia czytania statystyk. Będziesz musiał przejść do trybu online i zalogować się do swojego konta, aby zobaczyć te statystyki.

Być może to ostatnie słowo w systemach śledzenia Google Analytics. Google niedawno zakupiony bardzo dotyczącą oprogramowania Urchin statystyki internetowe i zainstalował go na swoich serwerach do stosowania przez ich klientów. Są one obecnie oferuje bezpłatny, serwis beta. Niektórzy komentatorzy wyrażają obawy, że Google zyska zbyt wiele informacji od użytkowników, to wygląda jak Google Analytics staną się wiodącym usługa statystyki strony, zwłaszcza jeśli może ona dostarczyć szczegółowe informacje, które pozwolą użytkownikom na optymalizację ich płacić za kliknięcie kampanii reklamowych.Obecnie Google Analytics jest nadmiernie subskrybowane i Google umieszczania kandydatów na liście oczekujących

Niektóre trackery internetowych są darmowe, niektóre z nich są wspierane przez reklamy, a niektóre z nich są płatne usługi. Jeśli masz własną stronę i chcesz ogólne pojęcie o tym, ilu użytkowników są coraz, to prosta strona internetowa Licznik może być dla ciebie za mało. Jeżeli chcą Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, a następnie zalogować analizy lub wyrafinowane rozwiązanie śledzenia byłoby najlepsze dla Ciebie. Wybierz ten, który jest najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

napisane przez:

Author: necikowo.pl

Share This Post On