jakie buty na silownie

jakie buty na silownie

Work-for-Hire – Co To Wszystko o …

Jeśli jesteś jak wielu właścicieli firm i strony internetowej, to prawdopodobnie zostały poszukuje nowych i lepszych sposobów, aby uzyskać jak najwięcej z kopii i treści.

Ale wszystko to szczypanie, edycja, optymalizacja i opracowanie może zająć dużo czasu – zwłaszcza jeśli nie jesteś doświadczonym pisarzem. I nawet pisarzem, który specjalizuje się w świecie off-line będzie walczyć z wymogami pisania dla sieci Web.

Niestety, to może oznaczać, że będziesz musiał poświęcić nieproporcjonalnie dużo czasu, aby osiągnąć swoje cele – kosztem innych zadań i obowiązków, pilne, o wysokim priorytecie.

jakie buty na silownie

Wiele osób popełnia błąd myśląc, że nigdy nie osiągnąć swoje marzenia; że nigdy nie zrobić. Dają się, rzucając w ręcznik, zamykając drzwi na tym, co mogło być bardzo udany szansa, że ??nie będzie uderzać ponownie.

Więc, co zrobić, jeśli nie jesteś pisarzem? Wynająć jeden!

Ale, jeśli chcą posiadać wszelkie prawa do ostatecznego pracy – czy to zawartości sieci Web, artykuł, książkę lub informacja prasowa – to nie można zatrudnić byle pisarza. Trzeba specjalistę, który działa w ramach ograniczeń, co jest znane jako work-for-wynajem zadania.

jakie buty na silownie

Work-For-Hire: co to oznacza

Po wynająć niezależny pisarz stworzyć work-for-wynajem projektu, istnieje wiele korzyści:

Można wymagać, że pisarz podpisuje (umowa o poufności) NDA Gdy projekt się zakończy, będzie posiadać 100% praw. Można sprzedać go do wydawcy, umieszczamy ją z agentem, umieścić swoje nazwisko w po linii i zachować wszystkie credit.Apart z pieniędzy płacisz pisarza, który wypełnia zadania, każdy grosz pisemne prace zarabia należy całkowicie do Ciebie! dużo czasu i stresu zaoszczędzić! Wystarczy zatrudnić pisarza ze stylem i renomę, że można zaufać i iść o swojej zwykłej działalności. Oprócz kilku aktualizacji i zmian, można usiąść i odpocząć.
napisane przez:

Author: necikowo.pl

Share This Post On