jakie buty bez skarpetek

jakie buty bez skarpetek

Pewność siebie dla kobiet – część druga – Budowa pewność siebie zaczyna się uczciwa ocena

W pierwszej części tej serii na pewność siebie, dla kobiet, zdefiniowałem co pewność siebie jest, a potem rozmawialiśmy o tym, jak jej brak przejawia się w życiu kobiety. Doszedłem do wniosku, Part One, mówiąc, że pewność siebie można się nauczyć, ale najpierw podejmuje na uznaniu, że jej brak u podstaw obecnych niepożądane skutki w naszym lives.Once możemy uznać i przyjąć, że następnym krokiem jest zobowiązać się do programu budowy pewność siebie.

Uruchamianie programu budowania pewności siebie zaczyna się robić uczciwą ocenę, gdzie obecnie znajdują, a następnie określenia, co trzeba zbudować i co trzeba puścić.

Oto dziesięć pytań, które pomogą Ci zacząć na siebie assessment.For każda z nich będzie wystawianie tyle pozytywów, jak można myśleć, a potem, jak wiele rzeczy, które chcesz zmienić.

Jakie są cechy osobowości w siebie, że podziwiam i jakie są te, które chcesz zmienić?

Jakie są rzeczy zrobić, aby dbać o siebie i jakie są rzeczy, które nie służą ci dobrze?

Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie? Co lubisz najmniej?

Po pozytywnie mówić do siebie, co zrobić, masz tendencję do powiedzenia? Kiedy mówisz do siebie negatywnie, co masz tendencję do powiedzenia?

Czy zdarza Ci się powiedzieć wiele rzeczy na własny ograniczenie (jak ja nie mogą lub nie powinienem) .Jeśli tak, to daje kilka swoich przykładów.

Jak można wykorzystać czas najbardziej produktywny? Jakie są wasze wasters czas?

Czy starają się rozwiązywać problemy czy też ich uniknąć? Lista przykład, jeśli odpowiedź jest twierdząca i / lub nie.

Czy można ustawić realistyczne cele czy masz tendencję do założonych celów perfekcjonistyczny, wszystko albo nic?

Co masz robić w kółko, że chcesz przestać robić?

Jeśli nic się nie zatrzymywały cię teraz, to co byś robił w życiu? (Praca, zainteresowania, ambicje) Pomyśl o tym oceną spisu swoich talentów i mocnych stron i korzystać z odpowiedzi, dał za rzeczy, które muszą się zmieniać wraz z wytycznymi na wyznaczaniu celów, aby poprawić swoje życie. Część trzecia tej serii zaprezentuje sposoby zacząć budować swoją pewność siebie.

napisane przez:

Author: necikowo.pl

Share This Post On